Viskis Jack Daniel‘s

Jack DanielsJack Daniel‘s yra oficialiai seniausia JAV viskio gamintoja, įregistruota 1866 m. Linchburg miestelyje, Tenesio valstijoje. Šiandien tai yra populiariausias viskis Amerikoje ir populiariausias amerikietiškas viskis pasaulyje. „Jack Daniel's" prieš distiliaciją filtruojamas medžio (klevo) anglimis, taip suteikiamas jam švelnesnis bei sodresnis skonis (ir būtent todėl jis ne burbonas).

Gentelman Jack – Jack Daniel‘s Tenesio viskių šeimos narys. Skirtingai nuo Jack Daniel‘s Black label, po distiliacijos papildomai filtruojamas klevo medžio anglimis kartą papildomai, taip suteikiant jam švelnesnį skonį. Tai viskis sukurtas rafinuotą skonį turintiems džentelemenams.

Jack Daniel‘s Single Barrel (angl. „Vienos statinės“) – pats vertingiausias ir unikaliausias Jack Daniel's Tenesio viskių šeimos narys. Statinės laikomos geriausiose lentynose, todėl viskio spalva ir skonis ypač išlaikytas - skonis ryškus ir stiprus, su deginto ąžuolo, vanilės ir karamelės kvapais. Kiekviena statinė - naujas ir unikalus skonis.

« Atgal