Konjakas Hennessy V.S / V.S.O.P / X.O

HennesseyHennessy V.S / V.S.O.P / X.O
Vardas Hennessy tapo konjako kokybės sinonimas. Kas "Hennessy" suteikia išskirtinumo? Prabangų gėrimą galima sukurti tik maišant skirtingas žaliavas, tad "Hennessy" labai didžiuojasi, kad septintos kartos konjako maišymo meistras Yann Fillioux yra pagrindinis konjako kūrėjas. Jis vieno gėrimo gamybai kartais naudoja per šimtą skirtingų žaliavos atmainų. Profesijos, kurios mokomasi visą gyvenimą, neįmanoma perprasti formalių studijų būdu. Kas kita, jei patirties semiesi iš tėvo ar naudoji sumaniai senelio sukauptas atsargas. Tradicijos ir tęstinumas – pagrindinis Hennessy savitumo garantas.

"Hennessy V.S" sumaišytas iš 40-ies konjako spiritų. Tik įkvėpus jaučiamas pagrindinis ąžuolo kvapas, po to jaučiamas lengvas riešuto aromatas. Burnoje lieka aksominis gėlių prieskonis. Dažniausiai maišomas su sodos vandeniu, ledukais, toniku, apelsinų, obuolių sultimis, limonadu, "Coca-Cola" arba geriamas vienas po valgio.
"Hennessy V.S.O.P" sumaišytas iš 60-ies konjako spiritų. Spiritai ilgai laikomi statinėse, jau netekusiose dalies taninų. Subtilus, su medžio kvapu, šiek tiek jaučiami pipirai, gvazdikėlių ir cinamono aromatai, išsiskiria medaus ir likerio prieskoniai. Puikiai tinka gerti vieną. Gali būti maišomas su mineraliniu vandeniu, obuolių sultimis.
"Hennessy X.O" sumaišytas iš daugiau nei 100 konjako spiritų, gautų iš 4-ių aukščiausios kategorijos vynų, gaminamų Konjako regione. Tarp jų - spiritai, gauti dar amžiaus pradžioje ir saugomi "Hennessy" požemiuose. Aromatas - stiprūs ąžuolo medienos, prisirpusių vaisių, senos odos kvapai ir lengvi gėlių aromatai.

« Atgal