Stilingame klube – tik stilingi gėrimai

Didžiuojamės galėdami savo Džentelemenus ir jų Damas pavaišinti išties prabangiais bei stilingais gėrimais. Kai kuriais iš jų galite pasimėgauti išskirtinai tik pas mus, nes kiti klubai paprasčiausiai negalės jums jų pasiūlyti. Turite progą vertą geriausios pasaulyje šampano butelio atkimšimo? O gal jūsų vyriška kompanija nusprendė stilingai praleisti vakarą su taure gero konjako? Mieste svečiai iš užsienio ir norite juos nusivesti ten, kur ne tik aplinka, aptarnavimas bet ir gėrimai jūsų nenuviltų. Laukiame jūsų prie stilingiausio baro mieste. Laukiame jūsų Gentleman Strip Club.

Rekomenduojame paragauti:

Armand de Brignac Brut Gold2010-ŲJŲ METŲ NR.1 ŠAMPANAS PASAULYJE
Armand de Brignac Brut Gold NV Champagne 75cl in Branded Box
Admand de Brignac - tai prabangus šampanas iš garsiosios Champagne Cattier pilies, esančios Chigny-les-Roses, Prancūzijoje. Lengvai atpažįstamu Pikų Tūzo ženklu pažymėti auksu tviskantys Armand de Brignac buteliai saugo neprilygstamą šampaną, 2010 m. pripažintą geriausiu pasaulyje tarp 1.000 „aklai" ragautų šampano rūšių. Plačiau apie šampaną »

Dom Perignon Chapagne Dom Perignon Champagne 2000 (2010-ŲJŲ METŲ NR.2 ŠAMPANAS PASAULYJE)
Labai garsaus vardo prašmatnus šampanas gaminamas tik gero derliaus metais. Tikruoju dvigubos fermentacijos būdu gamintas šampanas yra blyškios aukso spalvos, taurėje pirmiausiai atskleidžia gėlių, vėliau - greipfrutų žievelės, riešutų bei prieskonių kvapai...
Plačiau apie šampaną »

Louis Roederer's Cristal Louis Roederer's Cristal: Vienas prestižiškiausių šapanų pasaulyje
Kiekvienas tikras džentelmenas, net ir visiškai nesidomintis vynais, yra bent kartą girdėjęs apie prabangųjį šampaną „Cristal“... Plačiau apie šampaną »

MOETMoët & Chandon Imperial
Visus šiuos metus šampano istorija buvo neatsiejama nuo "Moët & Chandon" vardo... Plačiau apie šampaną »

Laurent PerrierŠampanas Laurent Perrier Brut
Tai tradiciškas Laurent-Perrier stiliaus atstovas. Lengvas, gaivus ir elegantiškas Brut L-P yra esminis Laurent-Perrier pagrindas... Plačiau apie šampaną »

Hennessey Konjakas Hennessy V.S / V.S.O.P / X.O
Vardas Hennessy tapo konjako kokybės sinonimas. Kas "Hennessy" suteikia išskirtinumo? Prabangų gėrimą galima sukurti tik maišant skirtingas žaliavas, tad "Hennessy" labai didžiuojasi, kad septintos kartos konjako maišymo meistras Yann Fillioux yra pagrindinis konjako kūrėjas. Jis vieno gėrimo gamybai kartais naudoja per šimtą skirtingų žaliavos atmainų. Profesijos, kurios mokomasi visą gyvenimą, neįmanoma perprasti formalių studijų būdu. Kas kita, jei patirties semiesi iš tėvo ar naudoji sumaniai senelio sukauptas atsargas. Tradicijos ir tęstinumas – pagrindinis Hennessy savitumo garantas. Plačiau apie Hennessy konjaką »

Jack Daniels Amerikietiškas viskis Jack Daniel‘s
yra oficialiai seniausias JAV viskio gamintojas, įregistruotas 1866 m. Linchburg miestelyje, Tenesio valstijoje. Šiandien tai yra populiariausias viskis Amerikoje ir populiariausias amerikietiškas viskis pasaulyje. „Jack Daniel's" prieš distiliaciją filtruojamas medžio (klevo) anglimis, taip suteikiamas jam švelnesnis bei sodresnis skonis. Plačiau apie Jack Daniel's viskį »